Poď snívať

Pyžamá Psst. vznikajú s láskou, aby mohli byť pre svojich malých nositeľov dobrými spoločníkmi počas noci plnej snov.

Značka Psst. prináša pohodlné detské pyžamá, ktoré berú deti do snov. Stojíme za ňou my – Radka Sedileková a Maťa Slivková. Spojili sme sily so slovenskými výtvarníkmi, talentovanými ľuďmi – Dominikou ŠikulincovouFilipom HorníkomSlávkou ČamatejovouKristínou Kemeníkovou a Martinom Uhrínom, aby sme vytvorili detské pyžamá s príbehom. Svojimi ilustráciami odovzdávajú odkaz svojmu nositeľovi „Poď snívať…“. Psst. je pyžamo, ktoré sa dá čítať a zároveň necháva pracovať detskú fantáziu. Deti môžu vkladať hrdinov z pyžama do vlastných príbehov.

Pyžamá Psst. sú vyrobené zo 100% bavlny. Strih pyžám sme vytvárali s prihliadnutím na maximálne pohodlie dieťaťa počas spánku, pričom sme pyžamá testovali priamo na deťoch. Šijeme s kvalitnými niťami Gűtermann, ktoré majú za sebou viac ako 150-ročnú tradíciu.

Rozhodli sme sa priniesť na trh produkt, ktorý bude originálny, funkčný a s príbehom, aby ho deti milovali. Pyžamá Psst. vznikajú s láskou, aby mohli byť pre svojich malých nositeľov dobrými spoločníkmi počas noci plnej snov.

Prihláste sa k odberu noviniek

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.